Leden 2011

Pozvání

15. ledna 2011 v 13:17 | Clarett |  O blogu
Popravdě řečeno, vůbec nemám ponětí, jak tenhle článek zformulovat, ale hlavní je, že mám velkou radost. Téměř po měsíci a půl jsem dokončila třetí a konečnou verzi své nové stránky, nahrála ji na wz.cz a jakž takž zprovoznila.
Nebudu se tady rozepisovat, proč odcházím z tohoto blogu - to si můžete přečíst na místě, až pořádně stránku prozkoumáte. Komentáře zatím směřujte do návštěvní knihy, prosím - čeká tu na vás i nová kapitola Dechu uzdravení (v Podzimních příbězích). Nechybí ani obrázky, povídky, mé představení a oblíbené stránky (v témže článku). Nezbývá, než vám otevřít dveře do zcela nového útulného koutku příběhů. :) Nuže, TUDY.

Pokud se vám nebude zobrazovat pozadí menu, velmi se omlouvám; pokouším se to napravit, ale Filezilla mi zase stávkuje. :-D

A ještě něco jako FAQ (tedy spíš FAS "Frequently answered sentences" :-)):

  • Určitě si všimnete, že kapitoly u delších povídek jako je Cesta nebo DU jinak číslované. Udělala jsem to tak, že spojuji dvě části do samostatné kapitoly, aby to nebylo tak krátké a děj lépe navazoval.
  • Tento blog zatím rušit nebudu, ale na to také dojde. Ještě potřebuju přetáhnout nějaké fotky, ale teď se věnuji spíše povídkám.
  • Jestli se vám budou některé části stránky zobrazovat špatně, budou se zobrazovat dlouhé kódy, nic si z toho nedělejte a stránku aktualizujte/klepněte na příslušný odkaz. Třeba pětkrát, než to bude dobré; tady mi to jde docela pomalu... Firefox, Chrome a Internet Exploler by neměli mít problém, tak uvidíme.
Tak příjemný pobyt přeji a ať se vám u mě líbí! :)

Zas něco z akvarelů

8. ledna 2011 v 15:38 | Clarett |  Kresby
Popravdě řečeno, v plánu jsem měla umístit na tenhle blog už jen oznamovací článek, že se stěhuji na novou stránku, ale přišly nějaké komplikace, takže na to si ještě chvilku počkáte. :)

Dokonce už mám napsanou celou další kapitolu Dechu a kus té šesté, ale ty už budou zveřejněny právě na oné stránce. Ach, nevěřila bych, jaké problémy mohou být s nahráváním stránky... :-D Nebo jsem vážně úplně natvrdlá.

Místo toho se vám ale pochlubím s novými obrázky, které jsem namalovala o vánočních prázdninách.