Oblíbené stránky

27. listopadu 2010 v 17:01 | Clarett
aneb internetová zákoutí, kde je mi dobře. Neuvádím je samostatně, - na to je menu moc malé a já ho velmi brzy rozšířím o pár dalších oddílů - ale odkaz na tenhle článek zařadím do příspěvku "O Clarett". :) Zapisuji zde výhradně stránky literárně zaměřené a navštěvující Střípky paměti početněji, než FL, takže pokud se nenajdete tady, jste na vedlejším blogu. :)

Lúthien - milá blogerka, která své povídky píše s velkou moudrostí a citem a Tolkienovy básně překládá tak, že bych se je ani v nejmenším nestyděla někde recitovat. :)
Lily Of The Valley - originální autorka, výborná spisovatelka a především veselá a vstřícná kamarádka tvořící jeden obdivuhodný příběh.
Famiso - autor Stříbrného jezera, jedné z nejkrásnějších povídek, jakou jsem kdy četla, s darem popisovat přírodu tak živě, že se divíte, proč v červenci za okny nesněží.
Laisi Finwen - její Adventní pohádky (a nejen ty) jsou jako sousto lembasu. Posilují a naplňují srdce radostí. Laisiiny lekce quenijštiny mi poslední dobou zpříjemňují dlouhé (pod)zimní večery. :)
Sokana - děvče s úžasným hudebním vkusem, darem poutavě vyprávět a potěšit duši.
Loivissa - velká milovnice fantasy píšící nádherným, osobitým stylem, s vlasy jako Růža Chaloupková a uměním radovat se z maličkostí.
Selene L. Athi - už dlouho jsem nepotkala nikoho s takovým nadšením pro psaní, jedinečností příběhů i stylem, jakým je podává.
Tomisus - mladý povídkář, jehož psaní se obdivuhodně rychle zlepšuje, má skvělé nápady a po ruce vždycky foťák.
Ljo C. - veselá slečna tvořící jeden krásný příběh, píšící články, které dovedou rozesmát. Zapomenout nesmím ani na její kouzelné fotografie a grafiku.
Maya - autorka výborného, čtivého HPFF, které si vždycky ráda přečtu.
Fial - jediný fanoušek vlaků a železnic, kterého znám. :) Těším se, až si budu moct přečíst něco z Velkého týdne.
 


Komentáře

1 Ljo C. | Web | 27. listopadu 2010 v 23:00 | Reagovat

Ah, děkuji :) Mám tě ráda, Clar. Ta veselost... to jak kdy. Ale snažím se. Jsem strašně ráda, že se ti moje tvorba líbí. Děkuji ještě jednou.
...celý den se třesu na tvoji recenzi ohledně toho, co jsem ti poslala na mail, a nic. Jsem z toho úplně rozhozená :D tak mě aspoň příště neříkej, že si to přečteš, já jsem pak celá natěšená... :)

2 Lúthien | Web | 28. listopadu 2010 v 9:29 | Reagovat

Clarett, takovou chválu si vážně nezasloužím! Děkuju, moc jsi mě potěšila! Na ty ostatní stránky se musím kouknout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.