Červenec 2010

Pokračování Cesty

17. července 2010 v 17:57 | Clarett |  Novinky A
A je to tu. Přemluvili jste mě a vlastně...přemluvila jsem sama sebe. Cesta bude mít pokračování. Baví mě to. Líbí se mi postavy a jsem vlastně docela zvědavá, jak to dopadne. Moudrá slova od autorky, že? :-) Už mám vymyšlenou část děje, nikoli konec. A podařilo se mi to zapracovat do dějin Naerklinnu, takže se mi plní můj sen. Chci mít všechny příběhy zapracované do jednoho prostředí.

S letním příběhem prozatím končím, a to z jednoho prostého důvodu. Momentálně chci podzim. :-) Ten nápad se mi líbí, ale nálada se přesunula k mlze, zimě, rudých jeřabinách, vlhku a ranním lesům. A mám spoustu nápadů, které si zatím pečlivě zapisuji do deníku.

A jak to bude s Cestou? Až napíšu tak deset stránek, začnu to tu zveřejňovat. Dřív to nemá cenu. A s tím psaním to bude trochu problém - ve čtvrtek jsem se vrátila z chaty, včera jsem doma div že neomdlévala horkem, dneska celé dopoledne pekla a pomáhala s vařením, odpoledne jsem byla u kamarádky a teď...teď se konečně ochladilo a vypadá to na bouřku, takže jsem celá blažená. A jdu něco dělat. Jestli chcete znát zbytek, tak jsou PRÁZDNINY, tudíž se pořád někam jezdí. Ale slibuji, že sebou hodím. :-)

Takže tak, jen abyste věděli a mohli se aspoň trochu těšit. :-) Mějte se krásně!