Listopad 2009

Pravda je krutá

21. listopadu 2009 v 18:43 | Clarett |  Jednorázové povídky
Nová jednorázovka, která vznikla dneska. Je to BLBOST, přede varuju. :D Velká blbost, jen pro pobavení kamarádky, zamilované do Snapea :D Psala jsem to dneska, při předčítání se zasmála a pak to darovala zmiňované kamarádce k narozeninám :D Jí se to líbilo. Otázkou je, jak spokojení budete vy :D Upozorňuji - téma Harry Potter!

Velká Adventní soutěž

18. listopadu 2009 v 20:21 | Clarett |  O blogu
Rozhodla jsem se uspořádat větší soutěž, ve které nebude hrát žádnou roli počet hlasů v anketě nebo nejdříve odeslaný příspěvek! Něco takového je v tomto případě k ničemu. Jelikož vánoce (přestože tu ještě nejsou) miluji a vždycky se na ně neskonale těším, tato soutěž bude potěšení i pro mě samotnou :))
  1. Vyhodnocení adventní soutěže bude co nejdříve po konci uzávěrky!
  2. Ocením všechny, kteří se zúčastní.
  3. Nedlouho poté zveřejním další soutěž, a to soutěž Vánoční :) Takže se těšte! :)
TENTO ČLÁNEK JSTE MOHLI ČÍST I NA MÉM DRUHÉM BLOGU :) Jedná se ale o tu samou soutěž :)

Ve vlaku

11. listopadu 2009 v 20:55 | Clarett |  Jednorázové povídky
Poslední dobou jsem nějaká "jednorázovková" :D (to je teda slovo :D) Ale tenhle kousek je opravdu čerstvý :))) Vznikl dneska cestou vlakem z Tábora, když jsem se dívala ven z okna. Říkala jsem si - to je škoda, že nemám foťák, taková krásná příroda...A pak mě napadlo, že psaní vlastně situaci zachytí stokrát lépe a člověk přidá ještě nějakou tu myšlenku a vlastní pocity. To na fotce nenajdete, ani kdybyste se zbláznili. :) Takže jsem se rozhodla, že si budu takhle zaznamenávat různé zážitky, dojmy atp. :o) Potěšte se :)))

Listopad

7. listopadu 2009 v 20:31 | Clarett |  Jednorázové povídky
Melancholické a smutné, ale nechce se mi popisovat všechna ta, proč, kdy, jak a kde. Jen se mi stala zvláštní věc. Kdybych vám řekla co, asi se mi budete smát :) Ale...zasvěcení pochopí, viď, Caddy :) Takže si užijte aspoň popis přírody a pocitů v trochu zvláštním podání. Věřili byste tomu? Dojala jsem sama sebe :) Ale tenhle příběh jsem si nevymyslela. Dneska jsem byla s kamarádkou v lese. Na vykácené mýtině plné pařezů. Předčítala mi svou povídku. Byla srandovní. O Snapeovi a nás dvou :) Tak si počtěte ;)